Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Dell - Zelená jednička

Tvrdia, že denne prídu do kontaktu so svojimi zákazníkmi približne 2 miliardy-krát. Vyvinuli vlastnú platformu na získavanie nápadov a informácií od svojich zákazníkov a zamestnancov: tzv. búrku nápadov (IdeaStorm). Intrigued?

Intro

Logo_Dell.jpg Každá firma na zozname Fortune 100 používa Dell. Sú číslo jeden v poskytovaní osobných počítačov v U.S.A. a číslo dva celosvetovo. Už desať rokov za sebou sú preferovaným dodávateľom počítačov pre malé a stredné podniky v U.S.A. Sú najväčším dodávateľom plochých panelových displejov na svete. Odosielajú denne približne 140 tisíc systémov, čo je viac než jeden za sekundu.

 

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk